Darmowe FPS multiplayer #6

Szósty odcinek serii Darmowe FPS Multiplayer poświęcam Unreal Tournament 4, produkcji miodnej, choć jeszcze w fazie Pre-Alpha.

Jest to kontynuacja legendarnej serii stworzonej w 1999 roku, należącej do kategorii „arena shooterów”. Zaliczają się do niej również takie klasyki jak Doom czy Quake. Nie znajdziecie tu fabuły – gra stawia wyłącznie na pełną dynamiki i współzawodnictwa rozgrywkę multiplayer.

Wygląda bardzo zachęcająco

Wygląda bardzo zachęcająco

Poznaj dostępne tryby, możliwości w zakresie rozgrywek rankingowych, zobacz jak wyglądają bronie i jakie wyzwania czekają na Ciebie w samej rozgrywce! W materiale przedstawiam mechanikę gry, aktualną zawartość i plany na przyszłość, które Epick Games wiążę z UT4. Zapraszam!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!