Darmowa Syberia 2 na Steam

Zagadka mamutów, czyli czego to twórcy nie wymyślą...

Zagadka mamutów, czyli czego to twórcy nie wymyślą…

Trzeba przyznać, że developerzy nas rozpieszczają – po raz kolejny mamy okazję na zdobycie drugiej części Syberii. Tym razem firma Microids postanowiła zasilić nasze biblioteki Steam.

Aby otrzymać kod, musicie podać swoje podstawowe dane na tej stronie, a następnie zasilić jeden z profili firmy społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram) polubieniem. Unikalny klucz Steam otrzymacie na podany e-mail w następnym tygodniu.

blllas

Akcja ma na celu zachęcenie graczy do zapoznania się z historią Kate ze względu na nadchodzącą premierę trzeciej części. Pomimo tego, że Syberia 2 powstała 13 lat temu, to dzięki ręcznie malowanym scenom nadal wygląda dobrze, ale największe znaczenie dla gry ma oczywiście opowiedziana w niej historia.

13 letnia grafika? Wolne żarty!

13 letnia grafika? Wolne żarty!

Warto przypomnieć, że premiera Syberii 3 odbędzie się 20 kwietnia na komputerach osobistych, konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra będzie kontynuować tradycję poprzednich części, czyli zostanie w klimatach klasycznej przygodówki point-and-click.

[źródło: epicbundle.com, microids.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!