W czwartek pokaz Zeldy

Niestety nie ujawniono formy pokazu – czy będzie to trailer, gameplay czy może jedynie jakiś teaser. Niemniej jednak fani przygód Linka czwartkowe The Game Awards powinni śledzić

Informację trzeba uznać za sprawdzoną w 100%. Na swoim twitterze pochwalił się nią producent The Game Awards Geoff Keighley, który do sieci wrzucił taki wpis:


Niedługo po nim wpis w podobnym stylu opublikowało oficjalne konto Nintendo, które zachęca do oglądania czwartkowego wydarzenia. Mamy się na nim doczekać ”ekskluzywnego spojrzenia” na  Breath of the Wild:


Z tego co do tej pory Nintendo pokazywało na temat konsoli Switch jasno wynika, że najnowsza część przygód Linka na pewno trafi na tą platformę. Produkcja będzie zręcznościówką z otwartym światem, podlaną nieco survivalem i domieszką zagadek logicznych czy choćby craftingiem przedmiotów.

Niestety, nie ujawniono kiedy gra będzie miała swoją premierę. Spekuluje się, że The Legend of Zelda: Breath of the Wild będzie dostępna już na kilka dni po wejściu na rynek Switcha, który pojawi się w marcu przyszłego roku, choć mówi się też o premierze dopiero w przyszłe wakacje.

Relację z The Game Awards możecie oglądać tutaj, a jeśli nie mieliście okazji zobaczyć to podrzucam Wam zapis z początków konferencji Nintendo z tegorocznych targów E3. Podczas pokazu prowadzący rozmawiają z producentem gry Eijim Aonuma’om:

[źródło: thegameawards.com, twitter.com-1, twitter.com-2]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!