Klasy BF 1 – co wiemy?

Jak pewnie już wiecie Kromka był na pokazie Battlefielda I w Berlinie i przywiózł stamtąd całą masę informacji. Dziś usłyszycie co nieco o systemie klas w najnowszej strzelance od DICE

Podobnie jak w przypadku poprzednika w Battlefieldzie I podzieleni zostaniemy na cztery klasy: medyka, szturmowca, żołnierza wsparcia oraz zwiadowcę. Tym samym szturmowiec straci możliwość podnoszenia kolegów z drużyny bo tym zajmie się teraz medyk, który uzbrojony zostanie w broń półautomatyczną.

Jeśli idzie o żołnierza wsparcia to tutaj obędzie się chyba bez rewolucji  – tak jak w przypadku ”czwórki” wyposażony będzie w karabin maszynowy. Tak samo potraktowano zwiadowcę, który zostanie wyposażony w karabin snajperski.

Jak zauważyliście słowem nie wspomniano o klasie inżyniera. Jak będzie rozwiązane w takim wypadku naprawianie i niszczenie pojazdów? Połowicznie potwierdzone plotki mówią o podklasach, w których gracz zdecyduje czy stanie się pilotem myśliwca czy jednak widzi się bardziej jako kierowca czołgu. Jak to będzie dokładnie działać? O tym dowiecie się z materiału Kromki! Zapraszam!

A kiedy już przy Battlefieldzie jesteśmy, jesteście ciekawi jak wyglądałby trailery gry gdyby zrobić go w GTA V? Sprawdził to 57chevy150:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!