Buki News – kwiecień #2

Zapraszamy do zobaczenia kolejnego odcinka z serii Buki News, w którym Kuba zabiera Was w podróż po najnowszych informacjach płynących z Kraju Kwitnącej Wiśni

Całkiem sporo się ostatnio wydarzyło. Powstaje nowe anime bazujące na mandze Ghost in the Shell, za reżyserię odpowiadał będzie Kenji Kamiyama oraz Shinji Aramaki. A jeśli już przy GitSie jesteśmy  – film niestety dość słabo radzi sobie finansowo, ale o tym więcej już w filmie.

Powody do zadowolenia na pewno ma Nintendo, które do tej pory sprzedało już 500 000 egzemplarzy Switcha w samej tylko Japonii – globalna sprzedaż dziś oceniana jest na około 2,5 miliona hybrydowych konsol. Podobnie zadowoleni będą twórcy Persony 5 i Nier: Automata, które też całkiem nieźle sobie poradziły.

Co jeszcze znajdziecie dziś w materiale Bukiego? Fani Naruto mogą zacierać rączki – Bandai Namco Entertainment pracuje nad nową grą z tego uniwersum zatytułowaną Naruto to Boruto: Shinobi Stricker.

Zapowiedziano Naruto to Boruto: Shinobi Stricker

Zapowiedziano Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!