Błąd marketingu u Sony

Chodzi własnie o ten trailer. Okazuje się, że nie wszystkie gry jakie na nim zobaczyliśmy mogą zostać wydane w tym roku. Niestety, w przypadku dwóch tytułów miało dojść do pomyłki marketingowej.

Ci z Was, którzy po zobaczeniu filmu ostrzyli sobie ząbki na Detroit: Become Human i Dreams być może będą musieli uzbroić się w nieco więcej cierpliwości. Obie gry, choć pokazane na trailerze ”nie do przegapienia” roku 2017, przed kolejnym sylwestrem mogą się nie pokazać.

Zapytany przez graczy o tą sprawę Shuhei Yoshida, szef Sony Worldwide Studios, studzi nieco emocje. Na Twitterze ujawnił, że sytuacja z Detroit: Become Human i Dreams wcale nie jest taka pewna:


Trzeba zaznaczyć, że oba tytuły NIE zostały definitywnie przeniesione na 2018 rok. Z wypowiedzi Yoshidy wynika jedynie to, że nie chce on dać 100% gwarancji, że gry pojawią się w 2017.

Swoją drogą trochę dziwne, że Sony przygotowuje trailer z najważniejszymi grami na PS4 roku 2017 i samo nie jest pewne czy uda im się je wydać.

Pomijam już fakt, że na trailerze mieliśmy zobaczyć gry, które pokażą się tylko i wyłącznie na konsolę Sony. Tymczasem Japończycy chwalą się jeszcze Nier: Automata i Hellblade: Senua’s Sacrifice – obie trafią także na PC.

Może będzie, może nie będzie - Sony samo nie wie

Może będzie, może nie będzie – Sony samo do końca nie wie

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!