BF I – wrażenia z rozgrywki

Kromka nadal siedzi jeszcze w Londynie, ale materiał z tego co zobaczył podczas wczorajszego pokazu Battlefileda I na szczęście do sieci zdążył już wrzucić.

Jeśli czekacie na Battlefielda I podobnie mocno jak my na JaRock.pl to materiału Kromki nie wolno Wam przegapić. Nam niestety zostaje jedynie zobaczenie kilku minut z rozgrywki i posłuchanie Kromki, który spędził przy grze kilka minut.

Jeśli wiec jesteście ciekawi jak strzela się w nowym BFie, jak ”czuje się” broń, a Kromka miał okazję sprawdzić żołnierzy kilku klas, to zapraszamy do oglądania! Aha! Kromka miał kłopoty z prawami autorskimi dlatego podrzucam Wam 40 minutowy gameplay z kanału LevelCapGaming:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!