Battlefield 4: Snajper podbija

Battlefield 4 – Czekałem? Oczywiście, że czekałem:) ale nie tylko na Multiplayer. W ten będę się pewnie bawić wiele godzin na live i na YouTube. Nim jednak na dobre zajmę się grą sieciową w Battlefield 4, pomyślałem, że warto zobaczyć co panowie z DICE przygotowali w kampanii single-player. Niedawno zapowiadałem Call of Duty: Ghosts – http://bit.ly/1f5YB1j, którego premiera już niebawem, wspominałem tam, że kampania Single-player w serii CoD to jedna z najlepszych kampanii w grach akcji. Battlefield 3 starał się zrobić coś nowego, pokazał trochę pazurków, fajerwerków, ale w gruncie rzeczy nie zachwycił opowieścią. Tym razem Battlefield 4 ma mieć duży nacisk na kampanie i wierzę, że faktycznie ta kwestia nie została potraktowana na odczep. Oczywiście Battlefield 4 to nadal gra przede wszystkim sieciowa i to tam znajdziemy esencje tej serii, mimo wszystko chce Wam pokazać cały single-player Battlefield 4 na moim kanale. Nie powinna to być zbyt długa seria, bo dochodzą mnie głosy, że kampania zajmuje średnio 5 i pół godziny. Co nie jest żadnym zaskoczeniem i tak jak w przypadku Call of Duty popieram taką długości zabawy solo w grze FPS. To co zaczynamy z Battlefield 4?

Swoją drogą, jeżeli macie już Battlefield 4, to pierw odpaliliście kampanie czy multiplayer? W ogóle jesteście zainteresowani grą solo, czy omijacie ten temat szerokim łukiem?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!