BATTLEFIELD 1 na GAMESCOM

Jeśli, tak ja Kromka, odliczacie dni do premiery Battlefielda I, to w kalendarzu zapiszcie sobie datę 16-ego sierpnia. Tego dnia o godzinie 21:00 rozpocznie się transmisja Battlefield Squads.

Czego możemy oczekiwać od DICE? Przede wszystkim deweloper chce pokazać zupełnie nową pustynną mapę. Mapa jest o tyle ciekawa, że po raz pierwszy zobaczymy na niej jak w boju radzi sobie pociąg pancerny.

A kiedy już jesteśmy przy pojazdach to nie sposób nie wspomnieć o… koniach. Od premiery pierwszego trailera wiemy, że konie pojawią się w grze i w końcu będziemy mieli okazję zobaczyć je w akcji.

Co jeszcze? Mowa jest o kolejnych nowych broniach, lub modyfikacjach do tych, które już widzieliśmy. Pojawić się mają moździerze i shotguny, ale jeśli jesteście ciekawi szczegółów to musicie odpalić film Kromki!

No to wio!

No to wio!

[źródło: battlefield.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!