Bajecznie bogaty Disney

Disney to hodowla kur znoszących złote jajka

Disney to hodowla kur znoszących złote jajka

Szaleństwo jakie zafundował nam w tym roku Disney to nic, w porównaniu z tym, co legendarna wytwórnia szykuje dla nas na przyszły rok. Jednak to właśnie 2016 okazał się prawdziwą kopalnią diamentów.

Wielokrotnie pisaliśmy o coraz to nowszych pomysłach wytwórni. A to zaplanowano Króla Lwa w wersji aktorskiej po ogromnym sukcesie Księgi Dżungli, gdzieś wyciekła data premiery Pięknej i Bestii, by w końcu oszaleć na wieść o nowych Piratach z Karaibów. Mnóstwo nowych tytułów pojawiało się po kolejnych kinowych sukcesach, a Disney zarobił 7 miliardów dolarów.

To był wspaniały rok dla maniaków dobrego kina

To był wspaniały rok dla maniaków dobrego kina

Na tę bajeczną kwotę składa się także sukces Gwiezdnych Wojen, które mimo premiery przed 2016 rokiem przez cały styczeń generowały dochody dochodzące do prawie 740 milionów dolarów. Teraz także liczą przychody z okazji Łotra 1, który zapewne podzieli los VII epizodu GW i również zapracuje już na przyszły rok.

Oprócz tych dwóch filmów pojawiło się mnóstwo genialnych pozycji animowanych. Obowiązkowe nie tylko dla młodszej widowni Gdzie jest Dory?, czy fantastyczny Zwierzogród promowany singlem Shakiry wpisały się na długo w moją listę faworytów. Doktor Strange też zachwycił, Rock i Adam byli bardzo zadowoleni z filmu, co możecie zobaczyć niżej. Adam dał 9/10!

Niestety, nie miałam jeszcze okazji obejrzeć Vaiana: Skarb oceanu, jednak z wiarygodnego dla mnie źródła wiem, że jest to tytuł strasznie mądry i pouczający. Żal więc nie nadrobić start i niecierpliwie czekam na DVD. Jeśli Wy oglądaliście Vaiane możecie podzielić się wrażeniami na dole.

Ci z Disneya mają powody do radości

Ci z Disneya mają powody do radości

Oto lista tegorocznych skarbów Disneya:

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Gdzie jest Dory?
Zwierzogród
Księga Dżungli
Doktor Strange
Vaiana: Skarb oceanu
Łotr 1

A te tytuły obejrzymy w nowym roku:

Piękna i Bestia
Strażnicy Galaktyki 2
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
Auta 3
Spider-Man: Homecoming
Thor: Ragnarok
Coco
VIII epizod Gwiezdnych Wojen.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!