Avengersi od Square Enix

Marvel wrócił do swojej przygody z grami – ogłosił właśnie ścisłą współpracę ze Square Enix w obszarze gier komputerowych na długie lata. Z pożytkiem dla graczy?

W prace nad grami z uniwersum Marvela zaangażowane będą konkretnie studia Crystal Dynamics i Eidos Montreal. Ich pierwszy projekt nosi roboczą nazwę ”The Avengers Projekt”. Produkcja zawierać ma wszystkich bohaterów, miejsca i znane wydarzenia, które są istotne dla fanów marki. Jednak fabuła ma być oryginalna, nie oparta na żadnej znanej nam z filmów czy komiksów powieści.

Avengers! Reassemble!

Avengers! Reassemble!

Daty premiery nie znamy, nie zostały też określone platformy. Więcej dowiemy się w 2018 roku… mamy więc wiele miesięcy do domysłów i nerwowego wyszukiwania w sieci przecieków. Być może dowiemy się czegoś więcej podczas E3?

Poza ową współpracą powstają dwie gry osadzone w świecie Marvela: Marvel’s Guardians of the Galaxy — The Telltale Series ze studia Telltale oraz Spider-Man, za którego wziął się Insomniac Games.

Projekt jest duży i, najwyraźniej, wart poświęcenia niektórych innych planów, albo przesunięcia ich w czasie, gdyż Crystal Dynamics oddelegował do niego część pracowników, zajmujących się kolejnym Tomb Raiderem. Podobnie zrobił Eidos Montreal.

Więcej szczegółów na razie nie ma

Więcej szczegółów na razie nie ma

[źródło: kotaku.com, gameguru.ru, ]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!