Assassin’s Creed: Liberation HD

Zobacz inne premiery | Kup Grę | Wymagania

http://jarock.pl/wp-content/uploads/2014/01/assassins-creed-liberation-hd-1920x1080.jpg

Assassin’s Creed: Liberation HD to kolejna produkcja z serii Assassynów, tym razem chodzi o wytwór, który pierwotnie został wydany na konsolę PlayStation Vita

Liberation nie zebrał powalających ocen i nie przekonał do siebie graczy, ale odnowiona wersja HD na PC, X360 oraz PS3, która została własnie wypuszczona na rynek, ma zmienić tę sytuację. Poprawiono tekstury oraz sporo poprawek w misjach fabularnych.

liberation

Najważniejszą zmianą w stosunku do innych części Assassyna, jest to, że w Assassin’s Creed: Liberation HD sterujemy postacią kobiety – Aveline de Gandpré. W odróżnieniu od innych części serii, Aveline nie jest spokrewniona z Desmondem Milesem.

Nie przedłużając za bardzo, Rock postanowił pokazać Assassin’s Creed: Liberation HD w 2 odcinkach i dać Wam szansę zobaczenia gry. Czy warto kupić? Przekonajmy się

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!