10 typów graczy R6

Zawodnicy R6: Siege doskonale ich znają. A to kolega nieustannie skraca, a tu inny biega po mapie Ashką. Zdarzają się też ”proligowcy”, którzy zawsze mają do przekazania drużynie kilka ”cennych” uwag. Jakich jeszcze graczy wyróżnia Kromka?

Kuba w Rainbowa łupie całkiem sporo, nic dziwnego, że podczas swojej kariery naoglądał się trochę różnego rodzaju typów graczy. A trafiają się wszyscy – od wiecznie niezadowolonych ”profesjonalistów”, poprzez autorów długich wypowiedzi na czacie, aż do historyków którzy lubują się w snuciu przydługich, często nieinteresujących, opowieści.

Grywacie w Rainbowa? Jakim typem gracz Wy jesteście, albo którego z nich Wy spotykacie najczęściej? Dajcie znać!

Jakiego gracza Rainbow Six: Siege spotykasz najczęściej?

View Results

Loading ... Loading ...

md-news-14356338784255

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!